Cześć!

Mam na imię Agnieszka! Moja historia z fotografią rozpoczęła się dość nietypowo, bo po rozmowie odbytej w…pociągu. Miałam przyjemność konwersacji z wybitnym polskim wiolonczelistą, który uznał, że mam piękne spojrzenie na świat i byłby bardzo ciekawy jakbym ten świat, swoim okiem, przedstawiła poprzez fotografie. Sama byłam tego ciekawa i pojechałam z aparatem analogowym na północ Polski, aby zrealizować pierwszy wymyślony przeze mnie projekt artystyczny – udokumentowanie kultury rybołustwa w malutkich portach. Od dziecka kochałam Bałtyk, przebywałam tam nawet kilka miesięcy w roku. Bawiłam się kształtem i formą, a moje prace zaintrygowały znajomych z Akademii Sztuk Pięknych. Rozpoczęłam pracę w firmach fotograficznych najpierw jako drugi fotograf, później jako pierwszy, aby finalnie otworzyć swoją własną firmę. Właśnie tak od rozmowy w pociągu poprzez urokliwe nadmorskie porty i lata kształtowania umiejętności powstał mój własny twór – Photolove in Details, bo to właśnie piękno tkwi w szczegółach.

W pracy jestem perfekcjonistką, estetką i wizjonerką. Zawsze mam gotowy plan działania oraz masę pomysłów. Jak to w opinii napisał jeden z panów młodych “czy jesteście gotowi wejść pod wodospad?”. Bo właśnie te niebanalne kadry, czasami może szalone, pokazujące emocje tworzą wyjątkowy reportaż ślubny. Te, które pokazują Was, Waszą estetykę i styl. Jestem bardzo zaangażowana w swoją pracę. Zawsze pomagam parom nie tylko zdjęciowo, ale również doradzam w wielu kwestiach z organizacją ślubu i wesela. Podpowiadam co najlepiej sprawdza się na zdjęciach, a na czym można zaoszczędzić.

Uwielbiam podróże. Wypełniają większość mojego wolnego czasu, poza sezonem ślubnym, a czasami nawet w jego trakcie. Ładują moje akumulatory, dają motywację i inspirują. Jeśli miałabym wybrać tylko jedno miejsce na ziemi, do którego mogę wracać byłaby to Islandia. Zwiedziłam ją wzdłuż i wszerz, a mój dron się tam wybitnie napracował. Poznawanie nowych miejsc i kultur daje mi energię, którą wykorzystuję później przy tworzeniu fotograficznej historii o Was.

Jak fotografuję śluby?

Fotografując, każdy ma swój styl i schemat pracy. Zawsze byłam zdania, że dobra organizacja to klucz do sukcesu. Przed ślubem opracowuję z Wami plan działania, tworzymy tablicę inspiracji oraz jeśli potrzebujecie – pomagam w wyborze dekoracji, które najlepiej sprawdzają się na zdjęciach. Chętnie polecam też innych usługodawców, których jakości usług jestem pewna – DJ, dekoratora, florysty. Na około 2 tygoddnie przed weselem dopracowujemy rozkład godzinowy. Zapisuję sobie na jakich ujęciach najbardziej Wam zależy oraz listę najbliższych gości.

W dniu ślubu skupiam się na uchwyceniu naturalnych emocji, które towarzyszą w dniu ślubu Wam i Waszym gościom. Zawsze wykonujemy także pozowane zdjęcia z najbliższymi – rodzicami, dziadkami, świadkami i pozostałymi osobami, które są dla Was ważne. Pracuję tak, aby każdy z gości znalazł się na zdjęciach. W trakcie zdjęć pozowanych poprawiam, podpowiadam i ustawiam – zawsze wiecie co macie robić – mam pełno pomysłów. Jestem bardzo spokojna i opanowana, co pomaga w zachowaniu miłej, swobodnej atmosfery.

Pracuję na sprzęcie marki Nikon oraz Canon. Każdy z aparatów ma zapis jednoczesny na dwóch kartach pamięci, dzięki czemu Wasze zdjęcia są bezpieczne. Na zlecenia zawsze pracuję na 2 aparaty. Dodatkowo biorę ze sobą zapasowy sprzęt w razie ewentualnych złośliwości rzeczy martwych 🙂 Po weselu zdjęcia zgrywam i trzymam back-up w 3 różnych lokalizacjach – na komputerze, w chmurze oraz na specjalnym serwerze NAS, który służy do zabezpieczania plików i ich przechowywania.

Już kilka dni po weselu otrzymujecie pierwszę mini galerię online. W obróbce jestem perfekcjonistką – zanim oddam całość materiału trzykrotnie, w różnych dniach, oglądam wszystkie zdjęcia, aby być pewną najwyższej jakości. Kolory zachowuję naturalne – zielony jest zielony, a biały jest biały. Skóra ma naturalny odcień. Bez nadmiernego nasycenia i kontrastu.

Zdjęcia otrzymujecie na pendrive oraz w galerii on-line. Jest możliwość zamówienia profesjonalnych fotoksiążek, odbitek i innych foto-produktów.