Cześć!

Mam na imię Agnieszka i od lat zapisuję Wasze historie na fotografiach. Moją największą ambicją jest tworzenie zdjęć upamiętniających ważne chwile, które będą pokazywane z pokolenia na pokolenie, stanowiąc opowieść o ludziach, których kochamy i wspaniałych chwilach, które przeżyliśmy. Kreatywność, ciężka praca i doświadczenie to cechy, dzięki którym realizuję swoje cele.

Zawsze pomagam parom nie tylko zdjęciowo, ale również doradzam w wielu kwestiach z organizacją ślubu i wesela. Podpowiadam co najlepiej sprawdza się na zdjęciach, a na czym można zaoszczędzić.

Uwielbiam podróże. Wypełniają większość mojego wolnego czasu, poza sezonem ślubnym, a czasami nawet w jego trakcie. Ładują moje akumulatory, dają motywację i inspirują. Jeśli miałabym wybrać tylko jedno miejsce na ziemi, do którego mogę wracać byłaby to Islandia. Zwiedziłam ją wzdłuż i wszerz, a mój dron się tam wybitnie napracował. Poznawanie nowych miejsc i kultur daje mi energię, którą wykorzystuję później przy tworzeniu fotograficznej historii o Was.