Wybór usługodawców ślubnych to dla par młodych dni wertowania setek ofert. W trakcie ostatnich sezonów ślubnych poznałam mnóstwo fajnych osób, a top of the top z nich pojawiło się właśnie w zakładce współpraca. Są to firmy, których jakości usług jestem pewna. Pracowałam z nimi wielokrotnie, a pary młode były mega zadowolone. Część z nich przetestowałam nawet na swoim weselu!

OPRAWA MUZYCZNA

Dobry DJ to podstawa każdej imprezy. Powinien być charyzmatyczny i potrafić dostosować repertuar muzyczny do gustu gości i pary młodej. Dla efektu zdjęciowego bardzo ważne jest kilka aspektów estetycznych: rodzaj oświetlenia, wygląd stanowiska oraz sposób używania ewentualnego dymu. Metalowe rampy z latającymi pstrokatymi światełkami i wszechobecnymi kablami są przeżytkiem przeszłości. Stanowisko DJ powinno pasować do stylistyki sali. Pamiętajcie, że zdecydowaną większość zdjęć z sali robi się pod światła DJ, czyli jego stanowisko gdzieś tam w tle będzie widoczne, a na pierwszym tańcu nawet bardzo. Dobre lampy dają dużo możliwości, zwiększając róznorodność zdjęć z tańców. Idealnym połączeniem pod kątem zdjęciowym jest światło stałe (np. lampy retro) połączone z ruchomymi głowicami z ustawionymi neutralnymi kolorami. To połączenie sprawia, że sala wygląda elegancko, a odcień skóry jest naturalny. O ile ja jako fotograf jeszcze byłabym w stanie skorygować swoimi lampami kiepskie światło, to filmowiec już niestety nie. Pamiętajcie o tym i zawsze przed podpisaniem umowy poproście DJ o zdjęcia z różnymi wariantami wyglądu jego stanowiska!

A teraz polecajka DJ. Z Krystianem pracuję już przynajmniej 5 lat. Oczywiście wybrałam go na swoje wesele, nie mogło byś inaczej. Potrafi rozkręcić nawet mniejsze imprezy. Zawsze mega profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Ma duży wybór oświetlenia. Posiada swoją firmę eventową, więc poza usługami DJ możecie zarezerwować dodatkowe usługi jak saksofon live, wokalistkę, fotolustro i inne atrakcje weselne. https://www.facebook.com/PartySpecials

FILM ŚLUBNY

Bardzo częstym pytaniem jest czy mam jakiegoś filmowca do polecenia. Ano mam! Marcina poznałam na jednej z realizacji w Przystanku Zofiówka. Wykonywaliśmy wtedy relację z pięknego ślubu humanistycznego w plenerze. Od razu zwróciłam uwagę na profesjonalne oświetlenie, dzięki któemu mogliśmy zrobić fajne nocne zdjęcia i film. Fajnie nam się razem pracowało, a po obejrzeniu kilku jego realizacji stwierdziłam, że może byśmy zaczęli częściej razem pracować.

https://www.ff-studio.com/

PAŁAC MAŁKÓW

Zespół pałacowo-parkowy w Małkowie to ciekawe miejsce na kameralne wesele w województwie łódzkim. Zabytkowy pałac otoczony jest ogromnym parkiem, co można wykorzystać do sesji plenerowej w dniu wesela czy zdjęć pozowanych z gośćmi. Miejsce to posiada ciekawe przestrzenie na przygotowania ślubne m.in. sala lustrzana czy piękne apartamenty. Dzięki dużej ilości drzew i co za tym idzie, cienia w ogrodzie, first looka można zorganizować w plenerze, tak jak ceremonię. Na większe wesela istnieje możliwość wynajęcia specjalnego namiotu a’la oranżeria.

https://malkow.pl/: WSPÓŁPRACA